Now Reading
Proste jesienne dekoracje do domu. Dzięki nim ocieplisz swoje wnętrze!

Proste jesienne dekoracje do domu. Dzięki nim ocieplisz swoje wnętrze!

Nadchodzi jesień, jedna z najbardziej nastrojowych pór roku. Jesienią chętnie spędzamy czas w domu. Czytamy książki, oglądamy filmy, godzinami rozmawiamy z bliskimi, popijając przy tym aromatyczną herbatę. Warto zatem zatroszczyć się o wystrój naszego domu. Przy pomocy kilku prostych sposobów z łatwością przemienisz swoje wnętrze w bardziej przytulny kąt. Poznaj jesienne dekoracje, które sprawdzą się nie tylko o tej porze roku.


Świece

Jesienią dni stają się coraz krótsze, a wieczory coraz dłuższe. Nagle większość czasu spędzamy przy zapalonym świetle. Jak umilić sobie te chwile? Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie zakup aromatycznych świec, które nie dość, że rozjaśnią nasze wnętrza, to jeszcze ogrzeją je i otulą nasze zmysły swoim zapachem. Wieczory przy świecach sprzyjają twórczym zajęciom: czytaniu książek, malowaniu farbami czy robieniu na drutach. Wprowadzają romantyczną atmosferę, skłaniają do rozmów i refleksji. Aromatyczne świece to najpiękniejsze jesienne dekoracje. Rozjaśnią i ogrzeją nawet najciemniejsze wnętrza, ozdobią je i ucieszą nasze zmysły.
Fotel bujany lub wiklinowy

To mebel, który nie jednej z nas kojarzy się z przytulnym domem babć i dziadków. Fotel bujany, albo zwykły fotel wiklinowy to nie tylko wygodny mebel sprzyjający relaksowi, lecz także przepiękny dodatek do naszego wnętrza. W fotelu bujanym wieczory płyną milej i spokojniej, czas się zatrzymuje, a świat wirtualny zostaje gdzieś z tyłu. Nie oszukujmy się, każdy z nas potrzebuje takiego relaksu! A więc świeca, fotel bujany i książka – najlepiej jedna z tych, które polecaliśmy w tym artykule …


jesienne dekoracje


Koce, poduszki i pledy

Jesienią często wracamy do domu przemoczeni. Polska złota jesień trwa zazwyczaj bardzo krótko i dosyć szybko zastępuje ją pogoda deszczowa i ponura. Potrzebujemy zatem ciepłych koców i pledów. Szukamy jednak czegoś, co nie tylko nas ogrzeje, ale będzie również pięknym dodatkiem do naszego domu czy mieszkania. A skoro już rozglądamy się za kocami, to warto też poszukać jakichś ozdobnych poduszek, które wraz z kocem czy narzutą stworzą piękną kompozycję w naszym wnętrzu i sprzyjać będą długim jesiennym rozmowom przy herbacie. Ciepłe koce i poduszki to przepiękne jesienne dekoracje, które ożywią nasze wnętrza i sprawią, że będą wyglądały bardziej przytulnie.

jesienne dekoracje


Suszone kwiaty

Wiele z nas niechętnie żegna się z latem. Doskonałym sposobem na zatrzymanie słonecznych wspomnień na dłużej będzie ususzenie kwiatów, które przez wielu są uważane za najpiękniejszą ozdobę mieszkania czy domu. Suszone kwiaty przez długi czas nie stracą swego uroku. Włożone do kryształowego lub zupełnie prostego wazonu, nadadzą naszemu domowi pięknego charakteru. Miłośnikom jesiennej aury polecamy stworzenie kompozycji z zasuszonych kwiatów orazkolorowych liści.

jesienne dekoracje


Obrazy

Jesienią chętnie wracamy do wakacyjnych wspomnień, zapisanych w kadrach. Warto zatem umieścić je w widocznym miejscu i nie oglądać ich jedynie w urządzeniach mobilnych. Nasze zdjęcia, włożone w ramki korespondujące z wystrojem naszego domu, będą przepiękną ozdobą. Ze zdjęć możemy tworzyć przepiękne kompozycje. Nasze promienne i roześmiane twarze uwiecznione na zdjęciach ocieplą nasze wnętrza i dosłownie, i w przenośni. Staną się najpiękniejszą ozdobą na jasień, zimę, wiosnę i lato!


jesienne dekoracjeCzęsto zastanawiamy się jak udekorować dom na jesień. Jak widać do osiągnięcia nastrojowego efektu wcale nie potrzebujemy ogromnych pieniędzy. Dzięki naszym prostym propozycjom jesiennych dekoracji, pięknie ozdobisz swój dom nie tylko na tę jedną porę roku!

View Comments (0)

Leave a Reply

© 2019 Enfemine. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Regulamin i polityka prywatności Kontakt

Scroll To Top