Now Reading
Przestrzegaj tych 5 zasad, aby zbudować szczęśliwy związek!

Przestrzegaj tych 5 zasad, aby zbudować szczęśliwy związek!

Zastanawiasz się co możesz zrobić dla swojego ukochanego, aby poczuł jak bardzo go kochasz? Poznaj 5 wyjątkowych zasad, których przestrzeganie sprawi, że Twój wybranek oszaleje z miłości, poczuje spełnienie i odkryje w sobie nieznany dotąd potencjał! Poznaj zasady, dzięki którym zbudujesz szczęśliwy związek!


Ona, On i szczęśliwy związek

Kobiety i mężczyźni kochają inaczej. Kluczem do szczęśliwego związku jest odkrycie jakie czyny, słowa i zachowania sprawiają, że ta druga osoba czuje się kochana i szczęśliwa. Każda żona, która pragnie żyć w szczęśliwym małżeństwie powinna zastanawiać się w jaki sposób może okazać miłość swojemu mężowi, aby poczuł się kochany i potrzebny. Podobnie każdy mąż powinien dążyć do odkrycia jakie czyny, słowa i zachowania sprawiają jego żonie największą radość.

W dzisiejszym wpisie przedstawiamy uniwersalne porady, których powinna przestrzegać każda kobieta, która pragnie aby jej ukochany czuł się spełniony, silny i szczęśliwy w miłości. Są to bardzo proste zasady, wcale niezwiązane z kupowaniem nowych prezentów czy wyjeżdżaniem na drogie zagraniczne wakacje. Miłość przecież najlepiej rozkwita wtedy, gdy dbamy o nią na codzień, a nie od święta. Oto 5 zasad, których przestrzeganie sprawi, że Twój mąż poczuje jak bardzo go kochasz!


miłość


Zasada 1: Doceniaj jego starania i chwal za rzeczy pozytywne (nawet takie, które wydają ci się mało istotne)

Każdy mężczyzna uwielbia, gdy kobieta go za coś pochwali. Staraj się dziękować mężowi za najprostrze rzeczy – dziękuj mu za wyniesienie śmieci, zrobienie zakupów, odkurzenie mieszkania. Nie chodzi o to, abyś używała wielkich słów i przesadnie wychwalała męża za proste rzeczy. Chodzi po prostu o bycie miłym, używanie słowa „dziękuję”, pocałowanie w policzek. Codzienność utkana z takich drobnych gestów staje się piękniejsza.


Zasada 2: Przestań ciągle narzekać na drobiazgi i dostrzegaj drobne pozytywne gesty

Ta zasada łączy się poniekąd z tą pierwszą. Wyobraźmy sobie taką sytuację: mężczyzna wracając z pracy postanowił zrobić zakupy, choć to jego żona miała zrobić zakupy następnego dnia. Mąż wraca do domu, a żona wcale nie dziękuje mu za okazaną pomoc, tylko krytykuje go za to, że nie kupił śmietany. W takiej sytuacji jak ta, kiedy mężczyzna miał naprawdę dobre chęci i chciał spełnić obowiązek swojej ukochanej, nie powinnyśmy się skupiać na brakującej śmietanie, którą można dokupić następnego dnia, ale podziękować za dobro, którym mąż chciał obdarzyć żonę.


Zasada 3: Nie krytykuj męża w obecności innych osób.

Kolejna zasada związana z narzekaniem i negatywnymi myślami. Krytykowanie męża w obecności innych osób jest najprostrzą drogą do katastrofy w związku. Wyobraź sobie, że to Twój mężczyzna narzeka na to jak słabo gotujesz podczas rodzinnego obiadu u Twojej teściowej. Jak Ty byś się poczuła w takiej sytuacji? Jeśli już chciałabyś, aby mąż coś zmienił porozmawiaj z nim o tym sam na sam, w miłej atmosferze i w szczerości.

Krytykowanie męża w obecności innych osób jest najprostrzą drogą do katastrofy w związku. Wyobraź sobie, że to Twój mężczyzna narzeka na to jak słabo gotujesz podczas rodzinnego obiadu u Twojej teściowej. Jak Ty byś się poczuła w takiej sytuacji?

Zasada 4: Wspieraj swojego męża i zawsze stawaj po jego stronie.

Mężczyzna chce być bohaterem swojej ukochanej, dlatego tak bardzo potrzebuje jej wsparacia i podziwu. Jeśli chcesz, aby Twój mąż czuł się przez Ciebie kochany, zawsze staraj się stawać po jego stronie, szczególnie w sytuacjach konfliktu bądź spięcia z innymi mężczyznami. Oczywiście, nie należy przyjmować tej zasady „na ślepo” i bronić męża w sytuacjach, w których to on zawinił i zachował się niemoralnie. Wsparcie nie jest synonimem przyznania racji. Chodzi raczej o zapewnianie męża o naszym wsparciu nawet wtedy gdy wina jest po jego stronie.

Bądź przy nim wtedy gdy tylko możesz, wspieraj go i zachęcaj do rozwijania pasji i zainteresowań. To doda mu skrzydeł, wiary w siebie, a co za tym idzie, wpłynie pozytywnie na Waszą relację.

miłość


Zasada 5: Uczestnicz w życiu męża, interesuj się jego pasjami.

Mężczyzni pragną, aby kobiety zainteresowały się ich pasjami. Jeśli nie możesz czynnie uczestniczyć w pasjach męża, staraj się przynajmniej rozmawiać o nich z mężem. Zadawaj mu pytania, pokaż mu, że zależy Ci na poznaniu jego świata. Bądź przy nim wtedy gdy tylko możesz, wspieraj go i zachęcaj do rozwijania pasji i zainteresowań. To doda mu skrzydeł, wiary w siebie i uczyni wasz związek szczęśliwszym.


Koniecznie przeczytaj!


Mamy nadzieję, że nasze porady okażą się pomocne dla każdej kobiety, która pragnie zbudować szczęśliwy związek i obdarzyć swojego ukochanego szczęściem i miłością. Zachęcamy do skorzystania z 5 zasad miłości oraz do sprawdzenia poprzedniego artykułu, w którym pisaliśmy o tym, jak rozbudzić w sobie miłość przy pomocy jednego prostego pytania.

View Comments (0)

Leave a Reply

© 2019 Enfemine. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Regulamin i polityka prywatności Kontakt

Scroll To Top