Now Reading
5 pomysłów na świąteczne dekoracje do domu

5 pomysłów na świąteczne dekoracje do domu

świąteczne dekoracje

Chciałabyś wyjątkowo udekorować swój dom w te Święta? Przedstawiamy propozycje świątecznych dekoracji do domu! Sprawdź i zastosuj je u siebie!


Świąteczne dekoracje

Największą świąteczną ozdobą jest oczywiście… choinka! Nie wątpimy w to! Jednak wiele z nas chciałoby wprowadzić do domu wyjątkowo świąteczną atmosferę, dekorując go dodatkowymi ozdobami.

Pamiętaj, że wiele takich dekoracji świątecznych możesz wykonać sama! Przykładem może być wieniec świąteczny, stroik z gałązek świerku czy bombki choinkowe. Jeśli jednak chciałabyś jeszcze bardziej ozdobić swój dom i przemienić swoje wnętrza w iście świąteczną krainę, zapraszamy Cię do dalszej lektury!


Wieniec świąteczny

Jedna z najpiękniejszych świątecznych dekoracji. Wieniec świąteczny pięknie ozdobi drzwi wejściowe Twojego domu, szafkę w kuchni czy też klatkę schodową. Tego rodzaju ozdobę wykonać możesz sama przy pomocy gałązek świerku i czerwonej tasiemki. Jeśli jednak obawiasz się opadających na ziemię igieł gałązek, możesz kupić sztuczny wieniec, który posłuży Ci na wiele wiele lat.


świąteczne dekoracje


Świece i świeczniki

Kto z nas nie lubi spędzać świątecznego czasu przy blasku świec? Polecamy zakup świec o typowo świątecznych aromatach. Najlepiej sprawdzą się nieco droższe świece, bo one mają zwykle dużo silniejszy zapach, który długo utrzymuje się w pomieszczeniu. Jeśli chciałabyś dodatkowo ozdobić swój dom, możesz zdecydować się na zakup świątecznego świecznika.


świąteczne dekoracje


Poduszki i koce w świąteczne wzory

W Święta uwielbiamy spędzać czas pod ciepłym kocem! Polecamy wybór grubego i obszernego koca bądź narzuty, pod którymi zdołają się skryć wszyscy domownicy podczas kolejnego filmowego seansu!
Pomarańcze z goździkami

Czy Ty też uwielbiasz zapach pomarańczy z goździkami? Sama możesz otulić swoje wnętrze tym zapachem! Wystarczy, że powbijasz goździki do pomarańczy i mandarynek i położysz je na kaloryferze. Możesz też z pomarańczy stworzyć dekorację świąteczną na Twój stół. Wystarczy, że obok pomarańczy z goździkami porozrzucasz kilka orzechów włoskich i ułożysz trochę sianka świątecznego.


świąteczne dekoracje

Szopka bożonarodzeniowa

To taka ozdoba, na którą nie wpadłybyśmy od razu. Szopka bożonarodzeniowa to piękna ozdoba, nawiązująca do staropolskiej tradycji. Możemy postawić ją w widocznym miejscu i przy jej pomocy tłumaczyć dzieciom najprawdziwszy sens Świąt.
Jakie świąteczne dekoracje najbardziej lubicie? Podzielcie się z nami w komentarzach swoimi pomysłami na najpiękniejsze świąteczne dekoracje!

View Comments (0)

Leave a Reply

© 2019 Enfemine. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Regulamin i polityka prywatności Kontakt

Scroll To Top