Now Reading
Prezent na Dzień Dziadka – 4 wyjątkowe pomysły!

Prezent na Dzień Dziadka – 4 wyjątkowe pomysły!

prezent na dzień dziadka

W ostatnim artykule zaproponowaliśmy kilka wyjątkowych upominków dla babć. Dzisiaj pragniemy przedstawić nietuzinkowe inspiracje prezentowe dla dziadków. Jak stworzyć prezent prosto z serca? Zapraszamy do lektury, która pomoże wybrać idealny prezent na Dzień Dziadka!


Prezent na Dzień Dziadka

Podobnie jak w przypadku prezentu na Dzień Babci, naszym dziadkom należy się przede wszystkim miłość, troska i tym samym – odrobina naszego czasu. Myśląc o Dniu Dziadka, powinnyśmy przede wszystkim zachęcać nasze dzieci do spędzenia pięknych chwil z dziadkami, zasłuchanie się w ich przejmujące opowieści z młodości i celebrowanie codzienności rodzinnej.

Dopiero na drugim planie znajduje się prezent. W zależności od upodobań Waszych dziadków, możecie znaleźć wiele pomysłów na oryginalny prezent. Również wśród naszych propozycji możecie znaleźć coś dla siebie, a przynajmniej taką mamy nadzieję.


Zdjęcia rodzinne


prezent na dzień dziadka

Pierwszym pomysłem na prezent będzie zakup ramki, w której oprawicie Wasze rodzinne zdjęcie. Tego rodzaju upominków nigdy za wiele, bo przecież o miłości i wdzięczności za bliskich trzeba przypominać sobie najczęściej jak to tylko możliwe.

Ramkę na zdjęcia możecie wykonać samodzielnie lub też kupić ją. Najlepszym wyborem będzie dobranie rodzaju ramki do wystroju mieszkania czy pokoju dziadków. Do takiego prezentu możesz dołożyć także kilka dodatkowo wywołanych zdjęć w odpowiednim formacie, dzięki czemu dziadek będzie mógł wymieniać sobie zdjęcia w ramce.Bilety do teatru lub opery


prezent na dzień dziadka

Drugim pomysłem na prezent na Dzień Dziadka, a w zasadzie – Dzień Babci i Dziadka, bo może być to prezent wspólny – będzie zakup biletów do opery bądź teatru. Nasi dziadkowie z pewnością marzą o spędzeniu czasu w twórczy sposób, jednak często sami nie potrafią kupić biletów przez Internet, czy też znaleźć spektaklu, którego jeszcze nie widzieli. Możesz im w tym pomóc i sprezentować nie tylko bilety, ale wyjątkowy wieczór randkowy!


Dzbanek do kawy lub herbaty


prezent na dzień dziadka

Kolejny pomysł na prezent na Dzień Dziadka – już nieco bardziej codzienny, ale wciąż wyjątkowy – to zakup dzbanka do kawy lub herbaty. Dzięki takiemu prezentowi, aromat ciepłego napoju już zawsze będzie się kojarzył dziadkowi z rodzinnym ciepłem. Oprócz porządnego dzbanka możesz zakupić zestaw naturalnych herbat oraz świeżo mielonej kawy. Uśmiech na twarzy dziadka gwarantowany!Zestaw do golenia


prezent na dzień dziadka

Następną propozycją prezentu na Dzień Dziadka będzie zestaw do golenia. Nie mamy tu jednak na myśli pianki i maszynek z drogerii, ale zestawu dla prawdziwych koneserów sztuki golenia! Sądziłaś, że pędzel z naturalnego włosia i ostra brzytwa to nikomu niesłużący przybytek? Nic bardziej mylnego! A może dziadek Twoich dzieci jest miłośnikiem oryginalnych zapachów? Dobre perfumy z pewnością sprawią mu radość!Mamy nadzieję, że nasz poradnik prezentów na Dzień Dziadka przypadnie naszym Czytelniczkom do gustu i okaże się pomocnym narzędziem w poszukiwaniu wyjątkowego upominku!

View Comments (0)

Leave a Reply

© 2019 Enfemine. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Regulamin i polityka prywatności Kontakt

Scroll To Top