Now Reading
Prezentownik: 10 pomysłów na prezent świąteczny dla kobiety!

Prezentownik: 10 pomysłów na prezent świąteczny dla kobiety!

prezent świąteczny dla kobiety

Szukasz wyjątkowego prezentu dla przedstawicielki płci pięknej? Przygotowaliśmy dla Ciebie 10 kategorii prezentów świątecznych, a w nich po kilka propozycji upominków, które przypadną do gustu każdej kobiecie. Sprawdź!


Wyjątkowa sukienka

Pierwszym pomysłem na prezent świąteczny dla kobiety będzie sukienka. Jednak sukienka nie byle jaka, ale taka o ciekawym fasonie, szlachetnym materiale czy wyjątkowym wzorze. Sukienka może być wspaniałym upominkiem, dzięki któremu obdarowana nią kobieta jeszcze bardziej zachwyci się swoją kobiecością, zapragnie podkreślać ją jeszcze bardziej i poczuje się wyjątkowo.


prezent świąteczny dla kobiety
fot.: aeterie.com


Książka z przesłaniem

Książka to chyba jeden z najpopularniejszych prezentów świątecznych i nie tylko świątecznych. Aby uczynić ten prezent prawdziwie wyjątkowym, dobrze jest dopasować treść książki do zainteresowań osoby obdarowywanej. Najlepiej poszukać książki z przesłaniem, która umili długie wieczory podczas przerwy świątecznej, kiedy to jesteśmy dużo bardziej zmotywowani do podejmowania zmian w życiu.


prezent świąteczny dla kobiety


Kobiecy zapach

Kolejny sposób na docenienie kobiecego piękna. Szukajmy zapachów, które nie tylko są piękne i trwałe, ale też mają piękne opakowanie i będą dzięki temu ozdobą damskiej toaletki. Ożywią zmysł zapachu i wzroku. Sprawią, że każdy nowy dzień będzie piękniejszy.

prezent świąteczny dla kobiety
fot.: aeterie.com


Kalendarz na 2021 rok

Kolejny prezent, który może nieść przesłanie, zachęcając do lepszego planowania codzienności i organizowania czasu. Polecamy poszukać kalendarza, który będzie miał nie tylko ciekawy design, ale też funkcjonalne rozmieszczenie miesięcy i tygodni oraz dobry gatunkowo papier. Możesz też rozejrzeć się za jakimś plannerem lub notesem do samodzielnego „tworzenia” takiego kalendarza. Niżej znajdziesz propozycje kalendarzy i notesów, które spełniają te wymagania.


prezent świąteczny dla kobiety


Dobry kosmetyk

W dziale kosmetyki polecamy obdarować kobietę produktami pielęgnacyjnymi, które pomogą zadbać o kondycję skóry. Zadbajmy o zapach – która z pań nie chciałaby zrobić sobie domowego SPA w ramach odpoczynku podczas przerwy świątecznej? Wełniane akcesorium

Wełniana czapka, beret, szalik i rękawiczki to rzeczy, z których ucieszy się każdy. Takie prezenty również mogą nieść przesłanie – chcemy troszczyć się o osobę obdarowaną, o jej zdrowie. Kobieta, która otrzyma taki prezent, nie raz zakładając berecik czy szalik, przypomni sobie osobę, która podarowała jej taki miły upominek.


prezent świąteczny dla kobiety
fot.: aeterie.com


Torebka

Prezent z nieco wyższej półki cenowej, który dobrze jest podarować tylko wtedy, gdy dobrze znamy gust naszej koleżanki, żony, mamy. Szukajmy torebek ponadczasowych, ze skóry wysokiej jakości i o starannych wykończeniach. Najbardziej uniwersalną torebką będzie ta, którą będzie można przewiesić przez ramię, jak i chwycić ją do ręki.
Wyjątkowa biżuteria

W naszych pomysłach na prezent świąteczny dla kobiet nie mogłoby zabraknąć biżuterii. Z tego prezentu ucieszy się każda kobieta! Szukaj biżuterii wykonanej z dobrej próby kruszcu – pisaliśmy o tym w artykule, który znajdziesz pod tym linkiem. Podaruj kobiecie biżuterię, która posłuży jej jak najdłużej, a potem zostanie przekazana kolejnym pokoleniom.


prezent świąteczny dla kobiety
fot.: aeterie.com


Otulenie jedwabiem

Namiastka luksusu, który chciałaby poznać każda dama. Wspaniałym pomysłem na prezent świąteczny dla kobiety będzie jedwabna apaszka. Taki dodatek potrafi odmienić każdą stylizację, nadając jej niepowtarzalnego charakteru, a obdarowana nim kobieta może poczuć na własnej skórze, jak smakuje otulenie jedwabiem.

prezent świąteczny dla kobiety
fot.: aeterie.com


Coś dla domu

Ostatnim pomysłem na prezent świąteczny dla kobiety będzie jakiś dodatek do domu, który ociepli wnętrze. Zimą, a szczególnie podczas przerwy świątecznej, spędzamy w domach znacznie więcej czasu niż o innych porach roku. Zakup świecy o pięknym zapachu, koca z dobrej jakościowo tkaniny lub nowego kompletu pościeli będzie prezentem, z którego ucieszy się każda szczęśliwa pani domu.prezent świąteczny dla kobiety

Mamy nadzieję, że nasze propozycje na prezent świąteczny dla kobiety będą dla Was pomocne. Co można by było dopisać do tej listy prezentowej? Podzielcie się w komentarzach swoimi pomysłami.                                                                  

View Comments (0)

Leave a Reply

© 2019 Enfemine. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Regulamin i polityka prywatności Kontakt

Scroll To Top