Teraz czytasz
„Zacznijmy od poczęcia” – e-book wydawnictwa Enfemine

„Zacznijmy od poczęcia” – e-book wydawnictwa Enfemine

zacznijmy od poczęcia

Czy zastanawiasz się nad potomstwem? A może masz już dziecko, ale nie wiesz, kiedy zdecydować się na kolejne? Może za kilka lat? Jak już się dorobicie? Nasz najnowszy e-book jest dla Ciebie!


W Enfemine staramy się pisać o tym, za czym tęsknią współczesne kobiety. Drugim e-bookiem, który pojawił się w sklepie naszego wydawnictwa jest „Zacznijmy od poczęcia”, będący praktycznym poradnikiem planowania rodziny.  E-book to praca zbiorowa redakcji Enfemine, której tematyka macierzyństwa jest niezwykle bliska.

Nie ukrywamy, że do poruszenia tego tematu zainspirowały nas właśnie nasze wspaniałe Czytelniczki, które wielokrotnie prosiły o podjęcie tematów związanych z macierzyństwem. „Zacznijmy od poczęcia” jest naszą odpowiedzią na Waszą prośbę i mamy nadzieję, dopiero początkiem rozważań nad macierzyństwem i życiem skupionym wokół pięknych i trwałych więzi. E-book „Zacznijmy od poczęcia” opisuje kwestie związane z macierzyństwem od jego początkowych faz, a więc od planowania i… od poczęcia.


zacznijmy od poczęcia
Zamów w sklepie –>

Zacznijmy od… dobrego planu


E-book „Zacznijmy od poczęcia” pomaga odpowiedzieć na pytania, które mają fundamentalne znaczenie w perspektywie planowania całego życia. Czy macierzyństwo jest dla mnie? Kiedy najlepiej zdecydować się na dziecko? Jakie konsekwencje niesie za sobą odkładanie decyzji o powiększeniu rodziny? Czego potrzebujesz jako kobieta, aby poczuć, że właśnie teraz chcesz być mamą? Jaką rolę odgrywa w tym wszystkim ojciec dziecka, a Twój mąż? Czy rzeczywiście kwestie materialne mają tu aż tak wielkie znaczenie? Nasz e-book pomoże Ci odpowiedzieć na te pytania i stworzyć w głowie plan na to, jakie życie chciałabyś stworzyć w dalszej lub bliższej przyszłości. Dobry plan i ustalenie życiowych priorytetów to podstawa pięknego życia, które będzie dla Ciebie satysfakcjonujące.


zacznijmy od poczęcia

Zacznijmy od poczęcia, ale… kiedy?!


Staraliśmy się w tym e-booku pokazać, że każda decyzja ma swoje konsekwencje – w tym również odkładanie macierzyństwa na późniejsze lata życia. Kiedy porównamy sobie realia życia społecznego kiedyś i dziś, zauważymy coraz powszechniejszy fenomen „późnego macierzyństwa”. Dlaczego tak się dzieje? Ma na to wpływ wiele kwestii, jedną z nich jest niewątpliwie myśl mainstreamu, o czym między innymi piszemy w naszym najnowszym e-booku:


„We współczesnych serialach jako atrakcyjne i zadbane ukazywane są te kobiety, które wybierają drogę kariery zawodowej, której dziecko, o ile się pojawia, jest raczej dodatkiem dostosowanym do realiów korporacyjnych wyścigów. Wystarczy przypomnieć sobie „Seks w wielkim mieście” – serial, który do dziś niejedna z nas obejrzałaby z sentymentem, często będąc nieświadomą, jaką krzywdę mógł nam wyrządzić. Tymczasem sama autorka perypetii bohaterek „Seksu w wielkim mieście” po latach przyznała, że żałuje tego, że poświęciła życie karierze, a nie życiu rodzinnemu (Por. https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-7295837/Sex-City-writer-admits-regrets-choosing-career-having-children.html)

Seriale mogą być wzorcem relacji małżeńskiej czy opieki macierzyńskiej, ale takich treści jest niewiele w mainstreamowych mediach. Trzeba bardzo świadomie dobierać wzorce, gdyż łatwo poczuć się kimś gorszym wypełniając misję swojego życia. Trudno być żoną i może nawet trudniej mamą, jeśli nie zakładamy, że to najwspanialsze, co nas w życiu spotkało. Tymczasem media wypełnione są przykrymi wizjami nieszczęśliwych i zaniedbanych mam, które czują się jak w potrzasku.”Idealny poradnik dla przyszłych mam


W e-booku „Zacznijmy od poczęcia” poza rozważaniami na temat planowania życia rodzinnego znajdziesz praktyczne porady, które pomogą Ci przygotować się do okresu ciąży, porodu, połogu i pierwszych tygodni życia dziecka. Zgromadziliśmy w nim setki porad doświadczonych mam, które dzielą się swoimi przemyśleniami dotyczącymi kwestii związanych z planowaniem pracy i innych aktywności w czasie ciąży, organizowaniem wyprawki w różnych przedziałach cenowych, ułatwiania sobie matczynej codzienności każdego dnia. Ten e-book będzie wyjątkowym pomysłem na prezent dla mamy spodziewającej się dziecka, mamy w połogu i nie tylko!


zacznijmy od poczęcia


Jeśli szukasz treści, które pomogą Ci odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania, związane z Twoim naturalnym powołaniem, ten e-book jest dla Ciebie. Jeśli szukasz inspiracji na poprawienie jakości swojego matczynego i rodzinnego życia, ten e-book jest dla Ciebie. Jeśli chciałabyś powiększyć rodzinę i nie wiesz jak przekonać do tego męża, ten e-book jest dla Was! Wierzymy, że uniwersalne przesłanie e-booka „Zacznijmy od poczęcia” poruszy Wasze serca i pomoże Wam dobrze zaplanować życie Waszej rodziny.E-book „Zacznijmy od poczęcia” dostępny jest w sklepie internetowego magazynu Enfemine.

Zobacz komentarze (0)

Pozostaw odpowiedź

© 2019 Enfemine. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Regulamin i polityka prywatności Kontakt

Wróć do początku