Now Reading
„Rodzina – spółka z odpowiedzialnością” – najnowszy e-book Enfemine!

„Rodzina – spółka z odpowiedzialnością” – najnowszy e-book Enfemine!

„Rodzina – spółka z odpowiedzialnością” to prawdopodobnie pierwszy na świecie poradnik rodzinno-biznesowy, który wprowadzi Cię w podstawy biznesu i podpowie, jak inkorporować je we własnym domu, aby funkcjonował jak sprawne przedsiębiorstwo! Nadzwyczajne zgromadzenie wspólników rodziny? Ewaluacja poczynań dzieci? I przede wszystkim nadzór nad produkcją najważniejszego wyrobu – szczęścia? To wszystko znajdziesz w najnowszym e-booku Enfemine!

E-book „Rodzina – spółka z odpowiedzialnością” jest dostępny w naszym sklepie internetowym.


Jeśli czujesz, że Twoja rodzina mogłaby działać sprawniej… Jeśli szukasz rozwiązań, sprawdzających się od lat w wielu przedsiębiorstwach, jeśli chcesz się rozwijać – nie mogłaś trafić lepiej. „Rodzina – spółka z odpowiedzialnością” zbiera to, co najlepsze w polskich rodzinach i polskich firmach. Podaje na tacy praktyczne wskazówki, które pomagają wprowadzić zmiany na lepsze właściwie od razu.


Dlaczego akurat takie połączenie?

Cóż, nie trudno wpaść na pomysł przenoszenia narzędzi biznesowych odpowiedzialnych za rozwój firm na grunt rodzinny, oczywiście po odpowiednim dopasowaniu. Wiele osób robi to automatycznie i nieświadomie, w głębi duszy czując, że takie rozwiązanie może przynieść bardzo dobry, często nadspodziewanie dobry efekt.


Okraszony bajkową konwencją fabryki szczęścia Państwa Szczęśliwickich przewodnik z pewnością będzie lekturą uruchamiającą wyobraźnię i łączącą dwa z pozoru odległe od siebie światy biznesu i rodziny.


Dla kogo jest „Rodzina – spółka z odpowiedzialnością?”

Ten wielowątkowy poradnik podpowie zarówno jak zorganizować rodzinę, by działała jak sprawna firma, lub – jak założyć rodzinną firmę. Przedsiębiorczym Paniom domu podpowie, jak zacząć własny biznes. Z kolei doświadczone business women zainspiruje do wdrożenia sprawdzonych mechanizmów korporacyjnych w domowym zaciszu.


Celem redakcji Enfemine było stworzenie publikacji, którą można czytać przynajmniej na kilka sposobów. Więc jeśli teraz Twoim głównym zadaniem jest prowadzenie domu i chcesz zmodernizować mechanizmy rodzinne – w tej książce znajdziesz rozwiązania. Jeśli jednak marzysz o założeniu własnego biznesu (lub może z kimś do spółki), również otrzymasz solidną porcję merytorycznej wiedzy.


O czym jest „Rodzina – spółka z odpowiedzialnością”?

Piszemy o tym, dlaczego rodzina jest najmniejszą komórką społeczną i na jaki organizm się składa. Krok po kroku tłumaczymy, jak powstaje rodzinne szczęście i ile tak naprawdę wysiłku trzeba włożyć w produkcję.


Podpowiadamy, jakie stanowiska musi piastować świeżo upieczony przedsiębiorca, zanim kogokolwiek zatrudni. Radzimy, jak planować, by plan był pomocą, a nie sztucznym, zbędnym tworem.


W trzech obszernych rozdziałach zawarto wiedzę sprawdzoną w wielu firmach, dotyczącą zakładania spółki, tworzenia zespołu, projektowania produktu, kalkulacji i organizacji produkcji, sprawnego wyznaczania celów i podejmowania decyzji. Wszystko po to, aby rodzinnym teamem każdego dnia wytwarzać najważniejszy produkt – wysokiej jakości szczęście!

View Comments (0)

Leave a Reply

© 2019 Enfemine. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Regulamin i polityka prywatności Kontakt

Scroll To Top