Teraz czytasz
„Tkane, dziane, szyte” – najnowszy e-book Enfemine!

„Tkane, dziane, szyte” – najnowszy e-book Enfemine!

Ubrania towarzyszą nam w każdej minucie naszego życia, a dla wielu są czymś więcej niż tylko praktycznym odzieniem. Wiele o nas mówią, są sposobem na wyrażenie siebie. Aby cieszyć się nimi jak najdłużej, musimy postępować z nimi odpowiednio. Warto wiedzieć, co tak naprawdę nosimy na sobie i jak uczynić atut z cech charakterystycznych dla poszczególnych surowców i wyrobów włókienniczych.

Zebraliśmy najważniejsze informacje na temat surowców, wyrobów włókienniczych oraz ich pielęgnacji w jednym miejscu, aby już nigdy nie przepłacić za piękny produkt niskiej jakości, czy nie musieć żegnać się w żalu z ukochanymi ubraniami, upranymi w niewłaściwy sposób.

To wszystko znajdziesz w najnowszym e-booku Enfemine!


Z e-booka „Tkane, dziane, szyte” dowiesz się m. in.:

  • jakie jest pochodzenie surowców tkanin i dzianin, które oglądasz w sklepach;
  • jakie są najpopularniejsze sploty tkanin i dzianin i czym się charakteryzują;
  • jak czytać metki dołączone do odzieży;
  • poznasz kilkanaście najpopularniejszych wyrobów włókienniczych płaskich – czyli tkanin i dzianin – i dowiesz się, w jakich produktach najlepiej się sprawdzają;
  • nauczysz się właściwie dobierać tkaniny do okoliczności – jakich używać często i na co dzień, a które warto zostawić na specjalne okazje.

Wiedza o surowcach, wyrobach włókienniczych i ich pielęgnacji wydaje się wręcz niezbędna, by być świdomym konsumentem. Mimo to, nierzadko bywają sytuacje, kiedy musimy naprawdę długo szukać, pytać i sprawdzać, by dowiedzieć się, z jakim ubraniem mamy do czynienia i jak o nie dbać, by po dwóch użyciach nie trzeba było go wyrzucać do śmieci.

Dzięki takiej wiedzy jesteśmy w stanie uzyskać od producenta bardziej szczegółowe informacje na temat interesującego nas produktu. Wiedząc, co jest surowcem, a co nazwą tkaniny, jesteśmy mniej podatki na manipulację. Nie damy nabrać się na zakup płaszcza, który wykonany ze szlachetnej gabardyny wynalezionej przez samego Burberry’ego, podczas gdy tak naprawdę wyprodukowano go ze 100% poliestru.

Wiedzy na temat produktów włókienniczych nie musisz już szukać w internecie – zebraliśmy ją w jednym, treściwym e-booku, który zapozna Cię z podstawami wiedzy o odzieży. Sprawdź do już dziś!

Zobacz komentarze (0)

Pozostaw odpowiedź

© 2019 Enfemine. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Regulamin i polityka prywatności Kontakt

Wróć do początku