Now Reading
Stylizacja na randkę walentynkową!

Stylizacja na randkę walentynkową!

Walentynki

Stylizacja na randkę walentynkową stanowi dla nas często niemały problem. Chciałybyśmy wyglądać przecież jak najbardziej olśniewająco… Choć wierzymy, że cały sekret tkwi w uśmiechu i naturalności, w dzisiejszym artykule proponujemy cztery kobiece stylizacje na randkę walentynkową! Sprawdź nasze pomysły i stwórz strój, który odzwierciedli Twoje piękne cechy!


Walentynki czy miłość na co dzień?

Wraz z nadejściem pierwszych dni lutego wiele z nas dwoi się i troi, aby dobrze zaplanować walentynkowy wieczór i zadbać o swój piękny wygląd. Warto przy okazji nadejścia Walentynek zastanowić się, jakie jest nasze podejście do tego dnia i do obdarowywania się nawzajem miłością. Mianowicie, czy staramy się dbać o naszą relację na co dzień, nie tylko od wielkiego dzwonu? Jeśli tak, to wspaniale, a jeśli nie… to warto potraktować Walentynki jako dzień, w którym zmienimy nasze nastawienie.

Niech randka walentynkowa będzie dla nas okazją do odbudowy relacji, do przemyślenia naszego podejścia do więzi z ukochaną osobą. Zatroszczmy się o piękną organizację tego wieczoru. Nie mamy tu na myśli drogich atrakcji, ale coś zupełnie bezcennego… Zatroszczmy się o spędzenie tego dnia w atmosferze wzajemnej miłości, szacunku, troski o dobro ukochanej osoby.


stylizacja na randkę walentynkową

Niech randka walentynkowa będzie dla nas okazją do odbudowy relacji, do przemyślenia naszego podejścia do więzi z ukochaną osobą. Zatroszczmy się o spędzenie tego dnia w atmosferze wzajemnej miłości, szacunku, troski o dobro ukochanej osoby.


Stylizacja na randkę walentynkową

Dopiero gdy zatroszczymy się o te bezcenne, a jednocześnie najważniejsze kwestie, możemy przejść do rozmyślania nad bardziej przyziemnymi kwestiami. W co by się tu ubrać…? – odwieczne pytanie każdej z nas! Naszym zdaniem, zarówno w przypadku Walentynek, jak i każdej innej okazji, najważniejsze jest wybranie takiego stroju, który w piękny i harmonijny sposób odzwierciedli nasze wewnętrzne kobiece „ja”. Jeśli szukasz inspiracji jak to uczynić, zapraszamy Cię do dalszej lektury!


Zmysłowa czerwień!

Pierwszym pomysłem jaki przychodzi nam do głowy, jest oczywiście czerwona sukienka. Nie bez powodu tak się dzieje– Walentynki kojarzą nam się przecież z czerwienią, czyli barwą zakochanych! W jaki sposób stworzyć stylizację opartą na czerwonej kreacji tak, aby wyglądać szykownie, a nie wyzywająco? Najlepiej wybrać sukienkę w kolanko bądź za kolano.

Do czerwonej sukienki wspaniale sprawdzą się czarne kryjące lub półprzeźroczyste rajstopy i czarne szpilki. Do tego czarna torebka i delikatna biżuteria. Taka stylizacja będzie uosobieniem prawdziwej gracji i szyku – ponadczasowej elegancji.stylizacja na randkę walentynkową
Fot.: Aeterie.com

Retro grochy!

Kolejnym wspaniałym pomysłem na strój na randkę Walentynkową będzie założenie sukienki w groszki, która nada nam niesamowitej lekkości dziewczęcości. Sukienka w groszki ma jedną nieprzeciętną zaletę – sama w sobie jest na tyle strojna, że nie potrzeba do niej wyszukanych dodatków.

Kupując sukienkę w groszki możesz być spokojna o dobór akcesoriów – z pewnością bowiem znajdziesz w swojej szafie coś, co będzie do niej pasowało!stylizacja na randkę walentynkową
Fot.: Aeterie.com

Romantyczne kwiaty!

Sukienka w kwiaty to kolejna doskonała propozycja stylizacji na randkę walentynkową. To pomysł dla tych pań, które cenią sobie naturalność i dziewczęcy styl, choć nie tylko! Przy doborze odpowiednich dodatków z łatwością przemienisz sukienkę w kwiaty w nieco bardziej stonowaną stylizację.

Przy wyborze sukienki w kwiaty warto zwracać uwagę na wielkość nadrukowanych na tkaninie wzorów botanicznych. Sukienki w kwiaty drobniejsze uchodzą za mniej strojne, a bardziej dziewczęce, zaś sukienki w duże kwiaty są z reguły bardziej eleganckie. O doborze sukienki w kwiaty pisaliśmy już w osobnym artykule– zachęcamy do zapoznania się z nim!stylizacja na randkę walentynkową
Fot.: Aeterie.com

Mała czarna!

Alternatywa dla tych kobiet, które cenią sobie minimalizm w strojach i klasyczny styl. Mała czarna doskonale sprawdzi się nie tylko tego jednego wieczoru, ale także przy wszelkich innych formalnych i nieformalnych okazjach. Jest to absolutny klasyk kobiecej garderoby, dlatego warto zaopatrzyć się w dobrą jakościowo małą-czarną sukienkę!stylizacja na randkę walentynkową
Fot.: Aeterie.com

Mamy nadzieję, że nasze propozycje stylizacji walentynkowych wpadną naszym Czytelniczkom w oko i pomogą w wyborze pięknego stroju na ten wyjątkowy wieczór! Pamiętajmy jednak, że najważniejszy jest uśmiech i piękna, zgodna relacja. Cała reszta przyjdzie sama! 

View Comments (0)

Leave a Reply

© 2019 Enfemine. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Regulamin i polityka prywatności Kontakt

Scroll To Top