Now Reading
„Pani pozna Pana” – najnowszy e-book wydawnictwa Enfemine

„Pani pozna Pana” – najnowszy e-book wydawnictwa Enfemine

pani pozna pana

Niekiedy odnosimy wrażenie, że nie do końca znamy nawet najbliższej nam osoby. Bywa, że zaskakują nas swoim zachowaniem, słowami i decyzjami. Czasem powoduje to trudności lub sprawia przykrość. A może wielu przyszłych rozczarowań dałoby się uniknąć, poświęcając czas i uwagę na to, by poznać się jak najlepiej? Tylko jak…? „Pani pozna pana” – nowy ebook wydawnictwa Enfemine przychodzi z odpowiedzią!


„Pani pozna Pana” to niedzisiejszy poradnik budowania związków. Stara się przypomnieć, jakie przepisy na szczęśliwe małżeństwo miewali nasi dziadkowie, być może nasi rodzice. W dość postępowych czasach łatwo się zgubić. Warto więc spojrzeć na to, jak starano się tworzyć szczęśliwe związki jeszcze nie tak dawno temu. Być może w tych niedzisiejszych z dzisiejszego punktu widzenia poradach znajdziesz swoją receptę na udane małżeństwo?

E-book „Pani pozna Pana” jest dostępny w naszym sklepie internetowym: PANI POZNA PANA


pani pozna pana

Pani pozna Pana… Ale od czego zacząć?

W ebooku piszemy o tym, że poznawanie „mężczyzny na całe życie”, należy zacząć od poznania samej siebie. Daje to możliwość jasnego określenia, jakie mamy zasoby i czym możemy się dzielić. Uświadamia też, czego nikt nie powinien od nas oczekiwać. Mając tę bazę, możemy śmiało skupić się na poznawaniu ukochanego – jaki jest jako mężczyzna. To również jest niezwykle ważne, gdyż może pomóc w rozwiązaniu wielu nieporozumień wynikających z błędnych oczekiwań i braku wzajemnej akceptacji.


pani pozna pana

W trzecim rozdziale podpowiadamy, jak całą tę wiedzę i własne doświadczenia wykorzystać do pełnego poznawania się w relacji. Radzimy, jakie kroki możesz podjąć, by Wasza relacja była szczęśliwa i trwała. W e-booku przedstawiamy gotowe pytania, które warto zadać sobie już na początku związku. Pozwala to sprawdzić, czy macie wspólne fundamenty, na których mogłoby oprzeć się przyszłe małżeństwo. Dajemy również wskazówki, jak radzić sobie z niezgodnością, która ujawnia się dopiero po pewnym czasie…


pani pozna pana

Czy będzie łatwo?

O tym piszemy w e-booku:


Z pewnością niektóre wątki okażą się trudne – wszak jesteśmy wychowywani w różnych rodzinach i środowiskach. Ma to wpływ na to, jak postrzegamy świat i jak wyobrażamy sobie nasze (przyszłe) małżeństwo. Warto jednak nie poddawać się w tych rozmowach, nawet jeśli są czasem bolesne, bo być może, im wcześniej poznamy to, co nas dzieli, tym lepiej wykorzystamy to, co nas łączy.


„Pani pozna Pana” jest odpowiedzią na prośby wielu młodych kobiet, którym zależy na tym, by znaleźć odpowiedzialnego i mądrego mężczyznę na całe życie. W książce znajdą wskazówki, gdzie szukać takiego mężczyzny i jak budować z nim szczęśliwą relację. Relację, która będzie na tyle silna, by przetrwać kryzysy. Co więcej, wierzymy, że pełne poznanie się jest kluczem, który powinna odnaleźć każda para.


W Enfemine staramy się werbalizować myśli naszych Czytelniczek i wspierać je w podejmowaniu niedzisiejszych, a przez to – odważnych decyzji. „Pani pozna Pana” jest zachętą do pracy nad relacją, do niepoddawania się w trosce o lepsze jutro dla nas i naszych rodzin.  E-book jest pracą zbiorową redakcji Enfemine, której ta tematyka jest niezwykle bliska.


E-booka „Pani pozna Pana” kupisz w naszym sklepie sklepie internetowym TUTAJ. Zapraszamy!

2 komentarze

Leave a Reply

© 2019 Enfemine. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Regulamin i polityka prywatności Kontakt

Scroll To Top