Teraz czytasz
„Bo liczy się wnętrze” – najnowszy e-book wydawnictwa Enfemine

„Bo liczy się wnętrze” – najnowszy e-book wydawnictwa Enfemine

Wielu osobom marzy się piękne, przytulne wnętrze. Prawdopodobnie szczególnie tym, którym nie do końca podoba się współczesna moda na zimną biel, surowe materiały i wszechogarniający minimalizm. Zarówno podświadomie, jak i zupełnie celowo dążymy do ciepła, chcemy tworzyć przytulną przestrzeń. Przytulną, czyli właściwie jaką? Przede wszystkim taką, która daje poczucie bezpieczeństwa i przyjemności, która sprawia, że czujemy się „przytuleni” przez to, co nas otacza. W takim wnętrzu doskonale się odpoczywa i nabiera sił do zmagań z codziennością.

E-book „Bo liczy się wnętrze” jest dostępny w naszym sklepie internetowym


poradnik wnętrze

Dom rodzinny to więcej niż miejsce. To część nas, którą zabieramy w dorosłe życie. To przestrzeń, którą tworzymy i dzielimy z tymi, których kochamy najbardziej. Kiedy tworzymy własny, pragniemy, aby stał się miejscem, które koi zmysły, pozwala odpocząć, wprawia nas w dobry nastrój. Chcemy, aby także nasi goście poczuli się, jak u siebie! Każde wnętrze może emanować ciepłem i przytulnością. Każde może mieć charakter i własną duszę, choć wbrew pozorom nie kosztuje to krocie.


Przed Wami praktyczny, bogato ilustrowany poradnik, który pomoże dobierać mniejsze i większe elementy wyposażenia i wystroju tak, by każdy szczegół zachwycał, a całość była spójna i przytulna!

E-book „Bo liczy się wnętrze” to blisko 100 zoptymalizowanych do czytania na smartfonie stron. To 6 rozdziałów z niezwykłymi ilustracjami!

Zobacz komentarze (0)

Pozostaw odpowiedź

© 2019 Enfemine. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Regulamin i polityka prywatności Kontakt

Wróć do początku